my-anime-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
my-anime-forum

Heya, girls&boys daca sunteti un anime&manga fan intrati aicea.
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Latest topics
» Guess the shoujo^.^
Rose red~film Icon_minitimeWed Mar 21, 2012 4:40 am by dressale

» How to lose weight
Rose red~film Icon_minitimeWed Mar 21, 2012 4:34 am by dressale

» How to lose weight
Rose red~film Icon_minitimeWed Mar 21, 2012 3:58 am by dressale

» Hello people^^
Rose red~film Icon_minitimeFri Jan 07, 2011 7:20 am by dressale

» ur real color
Rose red~film Icon_minitimeThu Nov 18, 2010 9:15 am by vatansever223

» Let's count to 1.000.000
Rose red~film Icon_minitimeThu Nov 18, 2010 9:15 am by vatansever223

» Ryuk sau Rem?
Rose red~film Icon_minitimeThu Nov 18, 2010 9:15 am by vatansever223

» SALUT TUTUROR!!
Rose red~film Icon_minitimeSat Sep 04, 2010 12:45 pm by Ella-chan

» Ost -> Lyrics
Rose red~film Icon_minitimeSun Feb 08, 2009 8:16 am by Yume

Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None

Most users ever online was 113 on Tue Feb 09, 2021 12:38 pm

 

 Rose red~film

Go down 
AuthorMessage
eraser-rain
Admin
Admin
eraser-rain


Female
Number of posts : 64
Age : 28
Mood : happy
Registration date : 2009-01-16

Your Popularity
Karma:
Rose red~film Left_bar_bleue5/100Rose red~film Empty_bar_bleue  (5/100)
Experienta:
Rose red~film Left_bar_bleue100/100Rose red~film Empty_bar_bleue  (100/100)
Activitate:
Rose red~film Left_bar_bleue1/100Rose red~film Empty_bar_bleue  (1/100)

Rose red~film Empty
PostSubject: Rose red~film   Rose red~film Icon_minitimeSat Jan 24, 2009 2:23 pm

Este vila Rose Red intr-adevar bantuita? Pentru a afla, profesorul Joyce Reardon invita sase oameni - toti cu capacitati paranormale - sa incerce cu totii sa trezeasca presupusele puteri supranaturale ale casei. Notati-va data in calendar... si faceti-va asigurari de viata. O alta poveste plina de suspans a maestrului de necontestat al genului horror, Red Rose este un film socant, a carui distributie ii iclude pe: Nancy Travis (Three Men and a Baby), Matt Keeslar (Scream 3), David Dukes (Gods and Monsters) si Julian Sands (A Room with a View). Portile sunt deschise, dar intrati pe riscul vostru. Pentru ca Red Rose nu e doar o casa, e un palat blestemat.


rose red..un film excelet, ce as putea spune? l-am vazut de craciun si va asigur ca tipetele si frica nu au lipsit la inceput. nu am ce spune?! este un film excelent, totul mi se pare asa de perfect si interesant. nici nu pot sa va descriu ce simteam cand il vizionam. yeah
povestea mi s-a parut excelenta si originala. nu este primul flim de groaza pe care l-am vazut dar trebuie sa recunoastem ca nu se compara cu Chucky sau Scary movie^.^ casa aceea avea propria sa istorie, si mi s-a parut asa de minunata Smile dispareau persoane in ea si chiar mureau. ma simt usurata ca tipele doar dispareau nu ca barbatii care mureau. acolo a murit si stapanul:> well ce mai pot adauga? curiozitatea a omorat pisica.. filmul are vreo 3-4 ore, si dupa primele 2 ore a inceput cu adevart actiunea.
cand am vazut scheletele acelea am inchetat, sau acele creaturi care le lua forma celor care mureau..lawl
personaje; ce pot sa spun? fiecare avea un dar anume, si si au jucat destul de bine.
Back to top Go down
https://my-anime-forum.forumakers.com
 
Rose red~film
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
my-anime-forum :: Spam Zone :: Filme non-anime-
Jump to: