my-anime-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
my-anime-forum

Heya, girls&boys daca sunteti un anime&manga fan intrati aicea.
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Latest topics
» Guess the shoujo^.^
OST -> preferate ^^' Icon_minitimeWed Mar 21, 2012 4:40 am by dressale

» How to lose weight
OST -> preferate ^^' Icon_minitimeWed Mar 21, 2012 4:34 am by dressale

» How to lose weight
OST -> preferate ^^' Icon_minitimeWed Mar 21, 2012 3:58 am by dressale

» Hello people^^
OST -> preferate ^^' Icon_minitimeFri Jan 07, 2011 7:20 am by dressale

» ur real color
OST -> preferate ^^' Icon_minitimeThu Nov 18, 2010 9:15 am by vatansever223

» Let's count to 1.000.000
OST -> preferate ^^' Icon_minitimeThu Nov 18, 2010 9:15 am by vatansever223

» Ryuk sau Rem?
OST -> preferate ^^' Icon_minitimeThu Nov 18, 2010 9:15 am by vatansever223

» SALUT TUTUROR!!
OST -> preferate ^^' Icon_minitimeSat Sep 04, 2010 12:45 pm by Ella-chan

» Ost -> Lyrics
OST -> preferate ^^' Icon_minitimeSun Feb 08, 2009 8:16 am by Yume

Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None

Most users ever online was 113 on Tue Feb 09, 2021 12:38 pm

 

 OST -> preferate ^^'

Go down 
AuthorMessage
Yume
Admin
Admin
Yume


Female
Number of posts : 29
Age : 31
Mood : Ippen,shinde miru? ...
Registration date : 2009-01-18

Your Popularity
Karma:
OST -> preferate ^^' Left_bar_bleue4/100OST -> preferate ^^' Empty_bar_bleue  (4/100)
Experienta:
OST -> preferate ^^' Left_bar_bleue100/100OST -> preferate ^^' Empty_bar_bleue  (100/100)
Activitate:
OST -> preferate ^^' Left_bar_bleue0/100OST -> preferate ^^' Empty_bar_bleue  (0/100)

OST -> preferate ^^' Empty
PostSubject: OST -> preferate ^^'   OST -> preferate ^^' Icon_minitimeSun Feb 08, 2009 8:14 am

So..care sunt melodiile voastre preferate din anime`uri?
( Nu vreau sa vad posturi de genu' - mie mi-au placut melodiile din anime-ul Yu Yu Hakuso , si gata.Spuneti argumentat cat de cat,de ce v-au placut si chestiii ^^' bine acum daca insirati prea multe nu o sa stati sa argumentati la fiecare dar macar la cele ce v-au impresionat cel mai mult )
MIne :
DN Angel - am adorat melodia de inceput,omg era superba.Pur si simplu ma puteam afunda in versurile si ritmul melodiei , am adorat mleodia de opening - Byakuya - True Light ^^
Yu YU Hakusho - melodia de opening,prima melodie de opening pentru a fi mai explicita.Nu conteaza de cat ori as fi ascultat melodia pur si simplu o adoram.Cand incea anime-ul la tv ( pe animax ) eram ceva de genu : Da-te sa prind opening'u Smile). Oh chiar am adora melodia yay
Vampire Knight -> OMG,cui nu i-au placut melodiile.Si vorbesc aici de melodia de opening si endingu' ambele au fost absolut superbe,si mai bine nu se puteau potrivi cu anime-ul ^^
Vampire Knight Guilty -> Geez superbe melodii..De asemenea opnening'ul si endingu'. Pur si simplu ma puteam pierde in acest melodii ( in special -ambele sezoane- openingu' a fost prea touching ^^)
Full Moon WO Sagashite -> deci aici pot cuprinde toate melodiile.Absolut pe toate le-am adorat.Mitsuki cata ca si o zeita.OMG am adorat toate melodiile.Dar ca sa pot spune o melodie preferata,Hmmm cred ca as alege Eternal Snow,m-a impresionat prea tare.
Paradise Kiss -> A fost aici o melodie care nu mi-am putut scoate-o din minte nici la momentul actual : Lonely in Gorgeous.Deci este cea mai inspirtata melodie care ar fi putut exista vreodata.Versurile sunt absolut geniale iar ritmul este interesant.Dar eu pe versurile melodiei sunt concentrata si alea au fost extraordinare.
Naruto - aici au fost diverese melodii - au fost atat de multe - care mi-au placut.As putea sa mentionez aici : Hero's come back.Mi-a placut semnificatia melodiei ^^
M-au mai impresionat si altele dar momentan las atat ^^'
Back to top Go down
http://otaku-generation.forumer.ro
 
OST -> preferate ^^'
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
my-anime-forum :: Anime General :: Muzica din Anime-
Jump to: